02188557356

تهران، یوسف آباد، خ بیست و سوم (وفاکیش)، خ شهید فراهانی‌پور، بیمارستان محب کوثر، طبقه اول، بخش اتاق عمل نازایی

خدمات جراحی

هیستروسکوپی

روشی است تشخیصی-درمانی که در آن با ابزار جراحی و دوربین از طریق واژینال به حفره رحمی دست پیدا کرده و دیدی واضح از آن می یابیم. از این روش برای مواردی چون پولیپ ها-چسبندگی ها یا فیبروم ها استفاده می گردد.

کورتاژ

این عمل روشی است که در آن، تحت بیهوشی و یا بیحسی موضعی، از طریق واژینال با استفاده از ابزار مخصوص جراحی، از رحم نمونه برداری می شود. کورتاژ معمولا در افرادی که دچار خونریزی های غیر طبیعی می باشند برای بررسی علت آن صورت می گیرد.

لاپاراسکوپی

روشی است تشخیصی-درمانی که برای دیدن اعضا و بافت های داخلی شکم از جمله رحم و ضمائم آن به کار می رود. از لاپاراسکوپی برای تشخیص و درمان بیماری های مثل آندومتریوز و یا وجود میوم های رحمی-کیست های تخمدانی و هیسترکتومی کمک می گیریم.

ICSI یا میکرواینجکشن

میکرواینجکشن یکی از روش های کمک باروری است که در آن، اسپرم به وسیله سوزن بسیار نازک به درون سیتوپلاسم تخمک تزریق می گردد و سپس جنین در آزمایشگاه تشکیل و به رحم منتقل می گردد.

سرکلاژ

در بیمارانی که نارسایی دهانه رحم دارند و احتمال زایمان زودرس وجود دارد، با این روش گردن رحم را در دوران بارداری می بندند. در واقع این کار به منظور حمایت از نقص گردن رحم و جلوگیری از زایمان زودرس و سقط جنین است.

انتقال جنین به لوله های رحمی ZIFT

تخمک لقاح یافته با عمل لاپاراسکوپی به درون لوله های رحمی منتقل می شود و سپس به طور خود به خود به درون رحم مهاجرت می کند و جایگزین خواهد شد. این روند به حاملگی طبیعی شباهت بیشتری دارد.