02188557356

تهران، یوسف آباد، خ بیست و سوم (وفاکیش)، خ شهید فراهانی‌پور، بیمارستان محب کوثر، طبقه اول، بخش اتاق عمل نازایی

خدمات آزمایشگاه

فریز تخمک

در این روش بعد از تحریک تخمک گذاری، تخمک ها از خانم دریافت و به روش انجماد شیشه ای فریز می شوند و در زمان مناسب، پس از ذوب تخمک های فریز شده، در آزمایشگاه جنین شناسی تحت لقاح قرار خواهند گرفت.

بیوپسی جنین

این تست روشی برای غربالگری ناهنجاری های کروموزومی و همچنین تعیین جنسیت قبل از لانه گزینی می باشد. این آزمایش های هورمونی معمولا در روز دوم یا سوم قاعدگی باید صورت گیرند.

فریز اسپرم

به منظور حفظ قدرت تولید مثل در تمام طول زندگی و همچنین در مواردی مانند اعمال جراحی سیستم تناسلی که توانایی انزال و روند تغییر تولید اسپرم مختل می شود، انجام می گیرد.

SA/DFI/Cap Test

آزمایشات مربوط به آندرولوژی می باشد. Pap-smear این اقدام جهت غربالگری سرطان دهانه رحم انجاممی گردد.که با گرفتن نمونه از دهانه رحم ورعایت شرایط تست صورت می گیرد و در تمام خانم هایی که ازدواج نموده اند و یا فعالیت جنسی دارند توصیه می گردد.

فریز بافت بیضه

برای جلوگیری از بروز ناباروری برای مردانی که سرطان دارند و تحت رادیوتراپی و شیمی درمانی هستند، بخشی از بیضه که حاوی اسپرم است برداشته شده و فریز می‌ شود.

بانک جنین

زوجینی که به روش های کمک باروری نیاز دارند، می‌توانند جنین ‌هایی که از طریق IVF ایجاد شده ‌اند را تا زمان مناسب انتقال به رحم فریز نمایند.